Piasek - chodź, przytul, wybacz

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:55
Data dodania: 18.09.2010 15:56:34
Rozmiar pliku: 1,79 MB
Tagi: Piasek, chodź przytul wybacz, wybacz, przytul, chodź
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Piasek_-_chodź,_przytul,_wybacz.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to mniejwięcej jeden i siedemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt pięć sekund. To jeden z dzieł wykonawcy Piasek, którego tytuł brzmi chodź, przytul, wybacz. W piatek, 24 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tej piosenki żaden użytkownik nie dodał dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Jak na razie żadna osoba nie pobrała nigdy pliku mp3 Piasek - chodź, przytul, wybacz. Żaden użytkownik dotychczas nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi artyści, którzy z łatwością zjednują sobie tłumy wiernych fanów, gotowych wydać grube pieniądze na albumy i koncerty, aby tylko wesprzeć ukochanego artystę. Jednym z takich twórców jest Piasek, a tegoroczny hit chodź, przytul, wybacz jest obecnie szeroko komentowany na stronach internetowych, przede wszystkim za znakomite brzmienie i dobrą jakość dźwięku.

Pozostawmy zdania innych za sobą, bo pewnie pragniesz poznać Piasek - chodź, przytul, wybacz? Pobierz mp3 z naszego portalu, a dowiesz się, dlaczego ta piosenka zyskuje same dobre recenzje wśród słuchaczy i krytyków. Całkiem możliwe, że na codzień słuchasz zupełnie innych piosenek - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by przeoczyć taki rarytas. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o chodź, przytul, wybacz, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz na różnych stronach kawałka Piasek? Wszystko przez to pobieranie z Wrzuty. Ale my mamy na to świetny sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie każdego kawałka z tego serwisu. Od dziś na zawsze minęły Twoje problemy z wchodzeniem na niebezpieczne portale, na których poszukiwałeś darmowych utworów - znajdziesz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą ogromnie pojemną bazą piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wpisaniu tekstu, na przykład Piasek - chodź, przytul, wybacz, pojawią się wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 bezpośrednio na swój komputer.

Tylko u nas pobierzesz darmowe piosenki. Jesteśmy świadomi, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co grane jest w audycjach radiowych. Z tego względu najlepszym wyjściem będzie ściągnięcie sporej porcji muzyki mp3 za free z tego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka kliknięć i gotowe - w zamian dostaniesz niezliczoną ilość empetrójek, którymi będziesz mógł radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj