Laleh - Live Tomorrow

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:37
Data dodania: 18.09.2010 15:57:36
Rozmiar pliku: 4,96 MB
Tagi: Laleh, Live Tomorrow
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Laleh_-_Live_Tomorrow.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który właśnie słyszysz to cztery i dziewięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i trzydzieści siedem sekund. To jeden z utworów stworzonych przez Laleh, którego tytuł brzmi Live Tomorrow. Kawałek w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem niezwykle uszczęśliwieni, jak byś go dodał. Odwiedzający wystawili ocene na tę piosenkę już jeden raz, a średnia głosów wynosi pięć i zero setnych, w skali od jeden do sześć. Jeszcze nikt nie zapisał ani razu pliku Laleh - Live Tomorrow. Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali ulubionych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj trochę czasu.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Live Tomorrow, którą wykonuje Laleh, znany z tworzenia utworów, które bez problemów podbijają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to wyszukać na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia rozszerzamy zbiór dostępnych empetrójek. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer upragniony utwór, dla przykładu Laleh - Live Tomorrow, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Poprzez tę stronę poznasz kilka bardzo nieskomplikowanych do wykonania chwytów, dzięki którym bardzo szybko na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz wrzucić na odtwarzacz mp3 Live Tomorrow? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie swojego zbioru utworów oraz poznanie nowych wykonawców. A może będzie też tak, iż zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, by słuchacze kiedyś ściągali Twoje hity - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 innych wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj