Mondotek - Alive

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:47
Data dodania: 18.09.2010 16:00:04
Rozmiar pliku: 5,30 MB
Tagi: Mondotek, Alive, techno
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mondotek_-_Alive.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz posiada rozmiar pięć i trzydzieści setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na pięć minut i czterdzieści siedem sekund. To jeden z wielu dzieł wykonawcy Mondotek, którego tytuł to Alive. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka Mondotek - Alive nie została do tej pory nigdy pobrana. Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która zechciałaby skomentować tę piosenkę w formacie mp3, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeżeli zostaniesz tutaj na dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz miał możliwość nosić ze sobą własną muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Alive. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest Mondotek - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Jednak ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne portale. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś miał możliwość pomijać inne portale i pobierać mp3 prosto stąd. Codziennie poszerzamy zbiór dostępnych kawałków. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, dla przykładu Mondotek - Alive, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Poprzez tę stronę zgłebisz kilka niezwykle nieskomplikowanych do zrobienia tricków, poprzez które bardzo szybko na Twoim komputerze zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chcesz ściągnąć na telefon Alive? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie własnego zbioru utworów oraz odkrycie nowych wykonawców. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla wszystkich, dlatego pojawił się ogromny przypływ ludzi, którzy wolą na poważnie iść w tym kierunku. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj