Nemu - My first mix

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:04
Data dodania: 18.09.2010 16:00:56
Rozmiar pliku: 58,8 MB
Tagi: Nemu, My first mix
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Nemu_-_My_first_mix.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz posiada rozmiar pięćdziesiąt osiem i osiem setnych megabajta. Czas trwania to jeden minute i cztery sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "My first mix", której autorem jest Nemu. Plik mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego pliku. Zachęcamy zatem, byś takowy dodał. Jak na razie żaden użytkownik nie ściągnął nigdy pliku Nemu - My first mix. Żadna osoba dotychczas nie raczył skomentować tego pliku mp3, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy słuchacze mogą dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, definicja muzyki z podziemi nieco traci na wartości - także za sprawą portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi Nemu - My first mix. Z jakiego powodu właśnie ten kawałek?

Nemu bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć kawałkom. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak reszta artystów - wrzucał do Internetu darmowe mp3 do pobrania. Tym rozwiązaniem można zyskać sobie nowych fanów, którzy później chętnie zakupią pełne albumy, oczywiście jeżeli spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie My first mix, świetna piosenka, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć konkretne piosenki na swoim komputerze? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie masz powodu by obawiać się o żadne koszty - wszystkie udostępnione u nas utwory są całkowicie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Istotne jest również to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne strony. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tutaj znajduje się wyłącznie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a na dodatek darmowe i szybkie. Puść w zapomnienie wieczne oczekiwanie na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Jeżeli szukasz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na preferencje czy wiek, wybierz My first mix, w wykonaniu Nemu. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszej strony i sprawdź, z jakiego powodu Nemu - My first mix jest teraz trendy. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - taki wykonawca nagrywa przebój za przebojem, nie inaczej jest, jeśli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj