08-stare_dobre_małżeństwo-modlitwa_rozwieszo...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:38
Data dodania: 18.09.2010 16:04:05
Rozmiar pliku: 3,33 MB
Tagi: stare_dobre_małżeństwo, modlitwa_rozwieszo...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

08-stare_dobre_małżeństwo-modlitwa_rozwieszo....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz zajmuje trzy i trzydzieści trzy setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i trzydzieści osiem sekund. To jeden z wielu piosenek stworzonych przez stare_dobre_małżeństwo, której tytuł to modlitwa_rozwieszo.... W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego kawałka. Byliśbyśmy zatem uszczęśliwieni, jak byś go zaproponował. Do tego momentu żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku 08-stare_dobre_małżeństwo-modlitwa_rozwieszo.... Nikt dotychczas nie zechciał skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do telefonów, szli ulicą i słuchali ulubionych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeżeli pozostaniesz tu na dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz miał możliwość mieć ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - modlitwa_rozwieszo..., którą wykonuje stare_dobre_małżeństwo, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety większości klubów w kraju. Ale ad rem. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozszerza się każdego dnia. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, jak choćby 08-stare_dobre_małżeństwo-modlitwa_rozwieszo..., a następnie przegrać go na telefon.

Za pomocą tej strony opanujesz kilka bardzo prostych do realizacji rozwiązań, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Wolisz przerzucić na odtwarzacz mp3 modlitwa_rozwieszo...? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie własnego zbioru piosenek oraz poznanie nowych wykonawców. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Dziś już każdy może tworzyć piosenki. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj