01-stare_dobre_małżeństwo-makatka_z_płonąc...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:13
Data dodania: 18.09.2010 16:04:05
Rozmiar pliku: 3,85 MB
Tagi: stare_dobre_małżeństwo, makatka_z_płonąc...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

01-stare_dobre_małżeństwo-makatka_z_płonąc....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to mniejwięcej trzy i osiemdziesiąt pięć setnych megabajta. A jego czas trwania to cztery minuty i trzynaście sekund. Jest to jeden z utworów nagranych przez stare_dobre_małżeństwo, którego tytuł brzmi makatka_z_płonąc.... W sobotę, 25 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem niezwykle wdzięczni, jeśli byś takowy dodał. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku 01-stare_dobre_małżeństwo-makatka_z_płonąc... jak na razie. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy jest w stanie poznać dokonania nowo pojawiających się wykonawców, również dzięki serwisom takim jak nasz, z których każdy może ściągnąć darmowe mp3, na przykład 01-stare_dobre_małżeństwo-makatka_z_płonąc.... Czy warto tego posłuchać?

stare_dobre_małżeństwo bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim świetnym kawałkom. Tak jak mnóstwo rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on od początku swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. Tym sposobem można zjednać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, oczywiście jeśli spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem może być makatka_z_płonąc..., niezwykła empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Chcesz mieć konkretne kawałki na swoim telefonie? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci tę możliwość. Nie natkniesz się tutaj na żadne pułapki i ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie darmowe. Istotne jest też to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne strony. Jeśli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z tej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a dodatkowo darmowe i błyskawiczne. Puść w zapomnienie wieczne czekanie, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

makatka_z_płonąc..., autorstwa stare_dobre_małżeństwo, to doskonała piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszej strony i sprawdź, z jakiego powodu 01-stare_dobre_małżeństwo-makatka_z_płonąc... jest obecnie tak znana. stare_dobre_małżeństwo nie bez powodu jest określany maszynką do tworzenia przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj