07-stare_dobre_małżeństwo-pod_wieczór

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:47
Data dodania: 18.09.2010 16:04:05
Rozmiar pliku: 4,38 MB
Tagi: stare_dobre_małżeństwo, pod_wieczór
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

07-stare_dobre_małżeństwo-pod_wieczór.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz ma rozmiar cztery i trzydzieści osiem setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i czterdzieści siedem sekund. Słuchasz kawałek o tytule "pod_wieczór", którego autorem jest stare_dobre_małżeństwo. Kawałek w formacie mp3, który w tym momencie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie dopasowano jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku audio 07-stare_dobre_małżeństwo-pod_wieczór do dzisiaj. Nikt do dziś nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o zawrót głowy. Bez przesady, co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi artyści, nowe piosenki i nowe płyty, które z miejsca podbijają serca słuchaczy. Takim wykonawcą jest właśnie stare_dobre_małżeństwo, a tegoroczny hit pod_wieczór to mistrzostwo w kwestii tworzenia muzyki, a sławę zawdzięcza niesamowitej jakości utworu i dobremu brzmieniu.

Zapewne wolałbyś sam przekonać się, jak brzmi 07-stare_dobre_małżeństwo-pod_wieczór? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a odkryjesz, przez co ta piosenka zbiera same przychylne opinie pośród słuchaczy i krytyków. Nawet jeśli nie jest to gatunek, którego słuchasz na codzień, i tak możesz ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, aby nie pozostać w tyle w dziedzinie tego, co jest modne w muzyce. Inaczej pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o pod_wieczór, a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie znasz tego przeboju.

Nie wiesz, gdzie odszukać ten przebój stare_dobre_małżeństwo? Poważną przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Posiadany przez nas Wrzuta downloader umożliwi Ci szybciej niż myślisz na pobranie dowolnej empetrójki z Wrzuty. Od teraz nie musisz szukać bezpłatnych hitów na nieciekawych, nie do końca przyjaznych stronach - znajdziesz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego ogromnie pojemnego zbioru utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wpisaniu do wyszukiwarki 07-stare_dobre_małżeństwo-pod_wieczór, pojawią się wyniki, z których zostaniesz przekierowany wprost do podstrony z pobraniem na osobisty komputer darmowego mp3.

Mp3 do pobrania oczekują właśnie na Twój ruch. Jeżeli jesteś już zmęczony swoją starą muzyką, a także tym, co serwują nam radia, zdecydowanie musisz jak najszybciej ściągnąć jak najwięcej bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. To naprawdę proste, kilka kliknięć i voila! - bez żadnego trudu dostaniesz niezliczoną ilość utworów, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj