DJ Muri - Another chance (demo)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:50
Data dodania: 18.09.2010 16:12:41
Rozmiar pliku: 585 KB
Tagi: DJ Muri, Another chance (demo), dj, muri, another, chance, demo, dream, trance, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_Muri_-_Another_chance_(demo).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz waży pięćset osiemdziesiąt pięć i zero setnych kilobajta. Długość oscyluje na zero minut i pięćdziesiąt sekund. Słuchasz plik mp3 tytułem "Another chance (demo)", którego autorem jest DJ Muri. We wtorek, 26 wrzesnia 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nikt nie dodał jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Do dziś żadna osoba nie ściągnęła ani razu utworu muzycznego DJ Muri - Another chance (demo). Nie znalazła się jeszcze żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Another chance (demo). Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest DJ Muri - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a wiele utworów jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Jednak ad rem. Jeśli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się bez przerwy. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer upragniony utwór, jak choćby DJ Muri - Another chance (demo), a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Przy użyciu tej strony opanujesz kilka bardzo prostych do zrealizowania rozwiązań, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 Another chance (demo)? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie własnej bazy utworów i poznanie nowych wykonawców. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Obecnie już każdy może tworzyć piosenki. Za pomocą komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Być może marzysz o tym, żeby ludzie w przyszłości pobierali Twoje piosenki - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj