East West Rockers - Łap Oddech

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:11
Data dodania: 18.09.2010 16:15:30
Rozmiar pliku: 2,92 MB
Tagi: East West Rockers, Łap Oddech
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

East_West_Rockers_-_Łap_Oddech.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz odtwarzasz posiada rozmiar dwa i dziewięćdziesiąt dwa setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i jedenaście sekund. Jest to piosenka tytułem "Łap Oddech", której wykonawcą jest East West Rockers. Utwór mp3, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo szczęśliwi, jeśli byś go zaproponował. Do dzisiaj żaden użytkownik nie ściągnął ani razu pliku mp3 East West Rockers - Łap Oddech. Żadna osoba do dzisiaj nie raczył skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, definicja undergroundowej muzyki nieco blaknie - także za sprawą portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi East West Rockers - Łap Oddech. Czy warto się z tym zapoznać?

East West Rockers bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho kawałkom. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak reszta wykonawców - udostępniał w Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. W ten sposób można zjednać sobie rzesze fanów, którzy później mogą zdecydować się na zakup całych albumów, o ile będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Łap Oddech, niezwykła kompozycja, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie masz powodu by martwić się o jakieś opłaty - całość udostępnionych u nas piosenek jest absolutnie darmowa, bez żadnych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od jakichkolwiek wirusów, jakie można spotkać na podobnych witrynach. Jeśli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj jedynie z naszej witryny.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek szybkie i za free. Puść w niepamięć ciągłe oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

Łap Oddech, której autorem jest East West Rockers, to doskonała piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Już teraz pobierz mp3 z naszej witryny i przekonaj się, z jakiej przyczyny East West Rockers - Łap Oddech jest ostatnio tak popularna. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - taki muzyk produkuje przebój za przebojem, tak samo jest w przypadku tego utworu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj