Dawid Marciniak - Bezczas(studio)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:39
Data dodania: 18.09.2010 16:18:25
Rozmiar pliku: 4,17 MB
Tagi: Dawid Marciniak, Bezczas(studio), szymon, wydra, bezczas, dawid, marciniak
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dawid_Marciniak_-_Bezczas(studio).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słuchasz to około cztery i siedemnaście setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści dziewięć sekund. To utwór w formacie mp3 o tytule "Bezczas(studio)", którego autorem jest Dawid Marciniak. Utwór mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie dopasowano jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka Dawid Marciniak - Bezczas(studio) nie została do dziś nigdy pobrana. Żaden odwiedzający do dziś nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku audio, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dawid Marciniak - Bezczas(studio) coraz sprawniej zdobywa popularność pośród dużej liczby słuchaczy, niekoniecznie takiego rodzaju muzyki. Jest to dowodem tego, że Dawid Marciniak potrafi napisać wyraziste, szybko wpadające w ucho hity, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zapadają nam w pamięci i powtarzamy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Bez względu na to, co lubisz słuchać, odnajdziesz tu mnóstwo gatunków muzyki. To nie jedynie taki rodzaj muzyki, który przedstawia Dawid Marciniak - Bezczas(studio), lecz również wiele innych jej odmian. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Codziennie wchodź na nasz portal, bo regularnie prezentujemy wieści ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco z tym, co się dzieje.

Bez względu na okazję, dostępna muzyka będzie Ci odpowiadać. Niekoniecznie muszą to być głośne domówki. Wiele z tych kawałków bardzo chętnie włączysz w chwilach odpoczynku, delektując się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, gdyż darmowe mp3, jakie tu prezentujemy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu zapewne będą uszczęśliwieni szczególnie ludzie, którzy bardzo lubią najlepszą jakość i znakomite brzmienie muzyki.

Jesteś zaciekawiony Bezczas(studio)? Download tego utworu to banalnie łatwa sprawa. Z całą pewnością dasz sobie z tym radę, cały proces nie różni się od tych z podobnych witryn. Lecz jednak posiadamy tutaj coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się regularnie powiększać zbiór darmowych piosenek, które będziesz mógł ściągnąć. Codziennie dorzucamy tam coraz to nowe utwory. Ściągnij mp3, na które masz chęć - jeśli będzie tak, że go u nas nie ma, na pewno w krótkim czasie znajdzie się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj