Promil-MiW(Mniow remix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:39
Data dodania: 18.09.2010 16:21:24
Rozmiar pliku: 3,35 MB
Tagi: Promil, MiW(Mniow remix), emes, ketchup, ktp, bara, remix, mniow, promil-miw, oljee
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Promil-MiW(Mniow_remix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który aktualnie masz otworzoną to trzy i trzydzieści pięć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i trzydzieści dziewięć sekund. Jest to plik mp3 tytułem "MiW(Mniow remix)", którego wykonawcą jest Promil. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo szczęśliwi, gdybyś takowy dodał. Jak na razie żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku audio Promil-MiW(Mniow remix). Nikt jak na razie nie raczył dodać komentarza do tego pliku muzycznego, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, definicja muzyki z podziemi nieco się zaciera - również przy pomocy portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi Promil-MiW(Mniow remix). Czy warto tego posłuchać?

Promil jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej przygody z muzyką, robił podobnie jak inni wykonawcy - udostępniał w Internetu darmowe mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży MiW(Mniow remix), genialna piosenka, goszcząca coraz częściej na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci odnalezienie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki czy ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie za darmo. Istotne jest również to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne witryny. Jeśli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj jedynie z tej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam kawałek - na naszej stronie zrobisz mp3 download bez dodatkowych problemów, a także bez opłat i błyskawicznie.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na upodobania lub wiek, zdecyduj się na MiW(Mniow remix), której kompozytorem jest Promil. Nie zwlekaj, aż Promil-MiW(Mniow remix) stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Promil nie bez powodu jest nazywany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj