ras ziut - dansal

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:11
Data dodania: 18.09.2010 16:24:44
Rozmiar pliku: 2,92 MB
Tagi: ras ziut, dansal, muzyka, ragga, mp3, free, tczew, dancehall, ziut, ras, rasziut
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

ras_ziut_-_dansal.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który właśnie słuchasz to około dwa i dziewięćdziesiąt dwa setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i jedenaście sekund. To jeden z wielu dzieł nagranych przez ras ziut, którego nazwa brzmi dansal. Plik mp3, który w tej chwili słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś takowy dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio ras ziut - dansal do tego momentu. Żaden odwiedzający do dzisiaj nie miał ochoty skomentować tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego wykonawcy, definicja muzyki z podziemi lekko blaknie - również za sprawą portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się ras ziut - dansal. Z jakiego powodu właśnie ten utwór?

ras ziut bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho piosenkom. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak reszta artystów - wrzucał do sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy dansal, świetna empetrójka, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych utworów, które chcesz mieć na swoim telefonie. Nie natkniesz się tutaj na żadne pułapki lub ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie darmowe. Istotne jest także to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne strony. Jeżeli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj właśnie z tej strony.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać wieczność, dopóki nie załaduje Ci się tam kawałek - tutaj wykonasz mp3 download bez żadnych utrudnień, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

dansal, której autorem jest ras ziut, to znakomita muzyka na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie moda na słuchanie ras ziut - dansal i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. ras ziut nie bez przyczyny jest określany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj