amerie_-_not_the_only_one

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:46
Data dodania: 18.09.2010 16:25:42
Rozmiar pliku: 3,45 MB
Tagi: amerie_, _not_the_only_one, amerie-not, the, only, one
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

amerie_-_not_the_only_one.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to około trzy i czterdzieści pięć setnych megabajta. Długość to trzy minuty i czterdzieści sześć sekund. Słuchasz utwór w formacie mp3 o tytule "_not_the_only_one", którego wykonawcą jest amerie_. W środę, 22 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego utworu. Zalecamy zatem, byś go dodał. Do tego momentu żaden użytkownik nie ściągnął nigdy pliku amerie_-_not_the_only_one. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Dzisiaj każdy może poznać twórczość nowo pojawiających się wykonawców, także dzięki portalom takim jak nasz, gdzie wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, jak choćby amerie_-_not_the_only_one. Czemu właśnie ten utwór?

amerie_ jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie podbijają fanów na całym świecie. Na starcie swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak inni wykonawcy - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być _not_the_only_one, genialna kompozycja, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Chcesz mieć konkretne kawałki na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie powinieneś martwić się o jakieś koszty - wszystkie udostępnione tutaj piosenki są absolutnie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Istotne jest też to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne portale. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tutaj jest obecna wyłącznie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam piosenka - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej szybko i za darmo.

Jeśli szukasz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na preferencje lub wiek, dobrym wyborem jest _not_the_only_one, autorstwa amerie_. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszego portalu i sprawdź, z jakiej przyczyny amerie_-_not_the_only_one jest ostatnio na topie. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - taki kompozytor nagrywa hit za hitem, podobnie jest, jeżeli chodzi o tę empetrójkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj