Opcji Jest Wiele - Wielki plan

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:41
Data dodania: 18.09.2010 16:32:21
Rozmiar pliku: 2,46 MB
Tagi: Opcji Jest Wiele, Wielki plan, pop, punk, południowy, rock, ska
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Opcji_Jest_Wiele_-_Wielki_plan.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to mniejwięcej dwa i czterdzieści sześć setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i czterdzieści jeden sekund. Jest to kawałek tytułem "Wielki plan", którego wykonawcą jest Opcji Jest Wiele. Plik audio w formacie mp3, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem niezwykle uszczęśliwieni, gdybyś takowy dodał. Piosenka Opcji Jest Wiele - Wielki plan nie została do tej pory nigdy pobrana. Żadna osoba do tej pory nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, definicja undergroundowej muzyki lekko traci na wartości - również za sprawą serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi Opcji Jest Wiele - Wielki plan. Czy warto tego posłuchać?

Opcji Jest Wiele jest jednym z grona artystów, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak inni artyści - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może się nam nie spodobać. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy Wielki plan, genialna kompozycja, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki czy ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie za darmo. Istotne jest też to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne portale. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tutaj jest obecna jedynie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem utworu - tutaj zrobisz mp3 download bez dodatkowych trudności, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Wielki plan, autorstwa Opcji Jest Wiele, to znakomita muzyka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Już teraz pobierz mp3 z naszej strony i sprawdź, z jakiego powodu Opcji Jest Wiele - Wielki plan jest teraz trendy. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - ten kompozytor tworzy hit za hitem, nie inaczej jest, jeżeli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj