Opcji Jest Wiele - Ku przestrodze

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:33
Data dodania: 18.09.2010 16:32:21
Rozmiar pliku: 2,34 MB
Tagi: Opcji Jest Wiele, Ku przestrodze, pop, punk, południowy, rock, ska
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Opcji_Jest_Wiele_-_Ku_przestrodze.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz waży dwa i trzydzieści cztery setnych megabajta. Długość to dwa minuty i trzydzieści trzy sekundy. To jeden z wielu dzieł nagranych przez Opcji Jest Wiele, którego nazwa to Ku przestrodze. Utwór, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Do tego kawałka nie ma jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do dziś nikt nie pobrał nigdy pliku mp3 Opcji Jest Wiele - Ku przestrodze. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który miałby kaprys skomentować ten utwór w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając ulubionych utworów? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeśli zostaniesz tu nieco dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz w stanie nosić ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Ku przestrodze. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Opcji Jest Wiele - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo jego utworów gości na licznych imprezach. Jednak do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wkleić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się każdego dnia. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby Opcji Jest Wiele - Ku przestrodze, a następnie wrzucić go na telefon.

Dzięki tej stronie poznasz kilka bardzo prostych do zrobienia sztuczek, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz skopiować na telefon Ku przestrodze? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie swojej bazy piosenek oraz odkrycie nowych muzyków. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś osiągalne dla wszystkich, dlatego pojawił się ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Pewnie marzysz o tym, żeby ludzie pewnego dnia pobierali Twoje hity - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 innych wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj