Děda Mládek Illegal Band - Jez

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:07
Data dodania: 18.09.2010 16:32:45
Rozmiar pliku: 1,93 MB
Tagi: Děda Mládek Illegal Band, Jez, deda, mladek, illegal, band, czech, 2001
¬ródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jako¶ć.
Po kliknięciu w przycisk zostan± wy¶wietlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz klikn±ć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przegl±darki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Děda_Mládek_Illegal_Band_-_Jez.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jeste¶ zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędko¶ć pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jako¶ć plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który wła¶nie odtwarzasz to około jeden i dziewięćdziesi±t trzy setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i siedem sekund. Uruchomiłe¶ piosenkę tytułem "Jez", której wykonawc± jest Děda Mládek Illegal Band. Plik audio w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego pliku. Będziemy zatem bardzo uszczę¶liwieni, jak by¶ go zaproponował. Piosenka Děda Mládek Illegal Band - Jez nie została do dzisiaj ani razu pobrana. Żaden odwiedzaj±cy do dzisiaj nie raczył dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się wej¶ć do ¶wiata muzyki? Mamy dla Ciebie mnóstwo bezpłatnych piosenek, wszystko co powiniene¶ zrobić to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Chcesz Jez? Pobierz mp3 w jednej chwili, to łatwiejsze niż Ci się wydaje.

Děda Mládek Illegal Band to poważany oraz modny autor na scenie muzycznej. Jego piosenki w mgnieniu oka staj± się rozchwytywanymi przebojami. Podobnie stało się z Jez. Download tego utworu najłatwiej zrobić na naszej stronie. Tylko kilka kliknięć wystarczy, żeby¶ mógł pomin±ć Wrzutę i podobne strony, żeby cieszyć się t± piosenk±.

Dzięki naszym darmowym mp3 możesz słuchać muzyki wszędzie tam, gdzie zechcesz. Wolisz wł±czyć piosenki na wieży albo w telefonie? Nic łatwiejszego - pobierz Děda Mládek Illegal Band - Jez i słuchaj jej gdziekolwiek chcesz, bez ograniczeń.

Udostępniamy Ci mp3 do pobrania bez żadnych pieniędzy! Wszystko jest całkowicie za darmo, wystarczy że wybierzesz piosenkę i pobierzesz j±, nie zapłacisz za dostęp do pliku. Pobieranie hitów z Wrzuty to ¶wietne wyj¶cie dla osób, które chc± najpierw posłuchać dan± piosenkę lub konkretny album, i dopiero póĽniej to zakupić.

Nie ¶ci±gaj niczego po omacku i nie za¶miecaj sobie komputera - odsłuchaj darmowe mp3 przed jego pobraniem. Je¶li ten utwór nie wpasuje się w Twój gust, zawsze jeste¶ w stanie wybrać inny. Jednakże Jez, autorstwa Děda Mládek Illegal Band, jest ostatnimi czasy na topie - nie zostań w tyle i bez żadnych kłopotów wykorzystaj nasze wspaniałe narzędzie, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualno¶ci

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotycz±ce jego nowego kr±żka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy kr±żek maj± już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualno¶ci
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj