Děda Mládek Illegal Band - Jez

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:07
Data dodania: 18.09.2010 16:32:45
Rozmiar pliku: 1,93 MB
Tagi: Děda Mládek Illegal Band, Jez, deda, mladek, illegal, band, czech, 2001
¬ródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jako¶ć.
Po kliknięciu w przycisk zostan± wy¶wietlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz klikn±ć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przegl±darki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Děda_Mládek_Illegal_Band_-_Jez.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jeste¶ zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędko¶ć pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jako¶ć plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który wła¶nie odtwarzasz to około jeden i dziewięćdziesi±t trzy setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i siedem sekund. Uruchomiłe¶ piosenkę tytułem "Jez", której wykonawc± jest Děda Mládek Illegal Band. Plik audio w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 19 wrzesnia 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego pliku. Będziemy zatem bardzo uszczę¶liwieni, jak by¶ go zaproponował. Piosenka Děda Mládek Illegal Band - Jez nie została do dzisiaj ani razu pobrana. Żaden odwiedzaj±cy do dzisiaj nie raczył dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się wej¶ć do ¶wiata muzyki? Mamy dla Ciebie mnóstwo bezpłatnych piosenek, wszystko co powiniene¶ zrobić to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Chcesz Jez? Pobierz mp3 w jednej chwili, to łatwiejsze niż Ci się wydaje.

Děda Mládek Illegal Band to poważany oraz modny autor na scenie muzycznej. Jego piosenki w mgnieniu oka staj± się rozchwytywanymi przebojami. Podobnie stało się z Jez. Download tego utworu najłatwiej zrobić na naszej stronie. Tylko kilka kliknięć wystarczy, żeby¶ mógł pomin±ć Wrzutę i podobne strony, żeby cieszyć się t± piosenk±.

Dzięki naszym darmowym mp3 możesz słuchać muzyki wszędzie tam, gdzie zechcesz. Wolisz wł±czyć piosenki na wieży albo w telefonie? Nic łatwiejszego - pobierz Děda Mládek Illegal Band - Jez i słuchaj jej gdziekolwiek chcesz, bez ograniczeń.

Udostępniamy Ci mp3 do pobrania bez żadnych pieniędzy! Wszystko jest całkowicie za darmo, wystarczy że wybierzesz piosenkę i pobierzesz j±, nie zapłacisz za dostęp do pliku. Pobieranie hitów z Wrzuty to ¶wietne wyj¶cie dla osób, które chc± najpierw posłuchać dan± piosenkę lub konkretny album, i dopiero póĽniej to zakupić.

Nie ¶ci±gaj niczego po omacku i nie za¶miecaj sobie komputera - odsłuchaj darmowe mp3 przed jego pobraniem. Je¶li ten utwór nie wpasuje się w Twój gust, zawsze jeste¶ w stanie wybrać inny. Jednakże Jez, autorstwa Děda Mládek Illegal Band, jest ostatnimi czasy na topie - nie zostań w tyle i bez żadnych kłopotów wykorzystaj nasze wspaniałe narzędzie, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualno¶ci

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotycz±ce jego nowego kr±żka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy kr±żek maj± już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualno¶ci
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj