Děda Mládek Illegal Band - Krava V Mlekarne

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:31
Data dodania: 18.09.2010 16:32:45
Rozmiar pliku: 2,78 MB
Tagi: Děda Mládek Illegal Band, Krava V Mlekarne, deda, mladek, illegal, band, krava, mlekarne, czech, 2007
¬ródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jako¶ć.
Po kliknięciu w przycisk zostan± wy¶wietlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz klikn±ć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przegl±darki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Děda_Mládek_Illegal_Band_-_Krava_V_Mlekarne.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jeste¶ zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędko¶ć pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jako¶ć plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, któr± aktualnie słuchasz waży dwa i siedemdziesi±t osiem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na jeden minute i trzydzie¶ci jeden sekund. Jest to jeden z wielu piosenek stworzonych przez Děda Mládek Illegal Band, której nazwa to Krava V Mlekarne. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tego utworu muzycznego żaden użytkownik nie zamie¶cił jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by¶ ty go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 Děda Mládek Illegal Band - Krava V Mlekarne do dzi¶. Nie znalazła się jak na razie żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się zwiedzić ¶wiata muzyki. Mamy dla Ciebie bezlik bezpłatnych kawałków, wszystko co musisz wykonać to skorzystać z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz Krava V Mlekarne? Pobierz mp3 w jednej chwili, to łatwiejsze niż Ci się wydaje.

Děda Mládek Illegal Band jest modnym i cenionym wykonawc± na scenie muzycznej. Tworzone przez niego piosenki błyskawicznie docieraj± na szczyty list przebojów. Podobnie jest z Krava V Mlekarne. Download pliku mp3 możesz zrobić na naszym portalu. Tylko parę kliknięć wystarczy, by¶ mógł omin±ć Wrzutę albo inne strony, by słuchać tego utworu.

Nasze darmowe mp3 daj± Ci możliwo¶ć słuchania muzyki wszędzie tam, gdzie zechcesz. Wolisz wł±czyć kawałki w telefonie lub odtwarzaczu? Więc nie zwlekaj - pobierz Děda Mládek Illegal Band - Krava V Mlekarne i ciesz się ni± gdziekolwiek chcesz, bez żadnych trudno¶ci.

Co najważniejsze, nie pobieramy żadnych pieniędzy za dawanie mp3 do ¶ci±gnięcia. Wszystko jest zupełnie za free, nie płacisz za to ani grosza, nie musisz uczynić niczego poza wytypowaniem przeboju i ¶ci±gnięciem go. ¦ci±ganie empetrójek z Wrzuty jest znakomitym wyj¶ciem dla osób, które pragn± najpierw posłuchać dan± piosenkę lub konkretny album, a dopiero póĽniej to kupić.

Nie bierz niczego na ¶lepo i nie za¶miecaj sobie komputera - przesłuchaj darmowe mp3, zanim je pobierzesz. Gdy ten kawałek nie wpasuje się w Twój gust, zawsze możesz wybrać inny. Ale Krava V Mlekarne, autorstwa Děda Mládek Illegal Band, jest ostatnimi czasy bardzo popularny - Ty też b±dĽ na czasie i skorzystaj z naszego niesamowitego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualno¶ci

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotycz±ce jego nowego kr±żka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy kr±żek maj± już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualno¶ci
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj