Děda Mládek Illegal Band - Mravenci V Kredenci

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:59
Data dodania: 18.09.2010 16:32:45
Rozmiar pliku: 3,62 MB
Tagi: Děda Mládek Illegal Band, Mravenci V Kredenci, deda, mladek, illegal, band, mravenci, kredenci, czech, 2007
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Děda_Mládek_Illegal_Band_-_Mravenci_V_Kredenci.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz waży trzy i sześćdziesiąt dwa setnych megabajta. Długość oscyluje na jeden minute i pięćdziesiąt dziewięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Mravenci V Kredenci", której autorem jest Děda Mládek Illegal Band. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Utwór Děda Mládek Illegal Band - Mravenci V Kredenci nie został dotychczas ani razu pobrany. Nie znalazła się dotychczas ani jedna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tu nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł brać ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Mravenci V Kredenci. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Děda Mládek Illegal Band - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a mnóstwo jego piosenek gości na najlepszych zabawach. Ale ad rem. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia poszerzamy bazę dostępnych kawałków. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, na przykład Děda Mládek Illegal Band - Mravenci V Kredenci, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony opanujesz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrobienia sztuczek, za pomocą których błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz ściągnąć na telefon Mravenci V Kredenci? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty zdążysz się go porządnie osłuchać?

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć piosenki. Za pomocą prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Być może myślisz o tym, by ludzie pewnego dnia ściągali Twoje piosenki - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj