Wykonawca nieznany

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:34
Data dodania: 18.09.2010 16:34:26
Rozmiar pliku: 1,27 MB
Tagi: piosenka, hebraizm
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Wykonawca_nieznany.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz waży jeden i dwadzieścia siedem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na pięć minut i trzydzieści cztery sekundy. Znajdziesz tu piosenka Wykonawca nieznany do ściągnięcia.Utwór, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy więc, abyś go zaproponował. Do tego momentu żadna osoba nie zapisała ani razu pliku audio Wykonawca nieznany. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tego pliku, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli tylko zabawisz tu nieco dłużej.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Wykonawca nieznany, którą wykonuje Wykonawca nieznany, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w radiach. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wkleić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne strony. Bo widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość omijać inne portale i ściągać mp3 bezpośrednio od nas. Bez przerwy rozbudowujemy bazę dostępnych przebojów. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby Wykonawca nieznany, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka bardzo łatwych do wykonania chwytów, za pomocą których bardzo szybko na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Wolisz przerzucić na odtwarzacz mp3 Wykonawca nieznany? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnej bazy piosenek oraz poznanie nowych wykonawców. A może będzie także tak, iż zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty zdążysz się nim mocno znudzić?

Dziś już każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj