07 - 07 - DJ Shog - Live 4 music (

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:16
Data dodania: 18.09.2010 16:36:55
Rozmiar pliku: 4,83 MB
Tagi: 07, DJ Shog, Live 4 music (, dj, shog, live, music
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

07_-_07_-_DJ_Shog_-_Live_4_music_(.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz otworzoną to cztery i osiemdziesiąt trzy setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na pięć minut i szesnaście sekund. To jeden z piosenek stworzonych przez 07, której nazwa to DJ Shog. Plik audio w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie dodano jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Jak na razie żadna osoba nie zapisała nigdy pliku 07 - 07 - DJ Shog - Live 4 music (. Żaden użytkownik do dzisiaj nie raczył dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki nieco się zaciera - również za sprawą portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi 07 - 07 - DJ Shog - Live 4 music (. Dlaczego właśnie ta piosenka?

07 bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim świetnym kawałkom. Tak jak większość rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on na początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można zyskać sobie nowych słuchaczy, którzy później chętnie kupią całe albumy, o ile będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy DJ Shog, świetna piosenka, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Chcesz mieć ulubione piosenki na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natrafisz tutaj na żadne haczyki i ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie za darmo. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, które możesz spotkać na analogicznych portalach. Puść w niepamięć pełne zagrożeń strony - tu jest obecna jedynie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Koniec z ciągłym czekaniem, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

Jeśli szukasz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny lub wiek, wybierz DJ Shog, w wykonaniu 07. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszej witryny i przekonaj się, z jakiej przyczyny 07 - 07 - DJ Shog - Live 4 music ( jest teraz trendy. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - taki wykonawca tworzy hit za hitem, tak samo jest, jeśli chodzi o ten utwór.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj