The Tibetan Lamas - Tibet - Mantras & Chants Of...

Aktualna ocena: 3 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:11
Data dodania: 18.09.2010 16:39:55
Rozmiar pliku: 1,71 MB
Tagi: The Tibetan Lamas, Tibet, Mantras & Chants Of..., the, tibetan, lamas, mantras, chants, of, dalai
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

The_Tibetan_Lamas_-_Tibet_-_Mantras_&_Chants_Of....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to około jeden i siedemdziesiąt jeden setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i jedenaście sekund. To jeden z piosenek autorstwa The Tibetan Lamas, której nazwa brzmi Tibet. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tego pliku mp3 żaden użytkownik nie zamieścił dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Użytkownicy ocenili tę piosenkę już jeden raz, a średnia głosów wynosi aktualnie trzy i zero setnych, w skali od 1 do 6. Jak na razie żadna osoba nie pobrała nigdy pliku audio The Tibetan Lamas - Tibet - Mantras & Chants Of.... Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten utwór muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Dzisiaj każdy jest w stanie odkryć twórczość coraz to nowych muzyków, przede wszystkim dzięki portalom takim jak nasz, z których wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, dla przykładu The Tibetan Lamas - Tibet - Mantras & Chants Of.... Czemu właśnie ten utwór?

The Tibetan Lamas bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho utworom. Na początku swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak inni artyści - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do pobrania. Tym rozwiązaniem można zjednać sobie rzesze fanów, którzy następnie chętnie kupią pełne albumy, oczywiście jeśli będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Ale tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem może być Tibet, znakomita piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Chcesz mieć ulubione piosenki na swoim telefonie? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie musisz obawiać się o żadne opłaty - całość dostępnych tutaj empetrójek jest absolutnie bezpłatna, bez żadnych haczyków. Istotne jest również to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne strony. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń portalami - tutaj znajduje się wyłącznie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo szybkie i darmowe. Puść w zapomnienie wieczne oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

Jeśli szukasz piosenki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na preferencje lub wiek, wybierz Tibet, autorstwa The Tibetan Lamas. Nie czekaj, aż The Tibetan Lamas - Tibet - Mantras & Chants Of... stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. The Tibetan Lamas nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj