Przester - Mozarella (diss)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:36
Data dodania: 18.09.2010 16:44:12
Rozmiar pliku: 6,96 MB
Tagi: Przester, Mozarella (diss), mozarella, diss
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Przester_-_Mozarella_(diss).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz zajmuje sześć i dziewięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Długość oscyluje na siedem minut i trzydzieści sześć sekund. To kawałek o tytule "Mozarella (diss)", którego wykonawcą jest Przester. W środę, 22 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego utworu muzycznego. Zachęcamy zatem, abyś takowy dodał. Utwór Przester - Mozarella (diss) nie został dotychczas ani razu pobrany. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Przester - Mozarella (diss) to kawałek, który staje się coraz szybciej rozpoznawalny, nie zawsze wśród wielbicieli tego rodzaju muzyki. To tylko świadczy o tym, że Przester jest w stanie napisać chwytliwe, błyskawicznie wpadające w ucho przeboje, które nucimy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zostają nam w pamięci.

Bez względu na lubianą przez Ciebie muzykę, odszukasz tu coś dla siebie. Mamy wiele odmian muzyki, to nie zawsze taki rodzaj, do którego należy Przester - Mozarella (diss). I wszystkie te mp3 są zupełnie bezpłatne! Codziennie zaglądaj na naszą stronę, bo regularnie prezentujemy wiadomości ze świata muzyki - dzięki temu będziesz ciągle na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Bez względu na sytuację, nasza muzyka będzie Ci odpowiadać. Nie zawsze będą to być głośne parapetówki. Te utwory możesz również słuchać przy pełnym spokoju, w chwilach odpoczynku, delektując się najcichszym dźwiękiem Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - bo darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu powinni być zadowoleni przede wszystkim ludzie, którzy cenią sobie czystość dźwięku i dobre brzmienie muzyki.

Interesuje Cię Mozarella (diss)? Download tej empetrójki to tylko kilka kroków. Z całą pewnością sobie z tym poradzisz, cała akcja nie różni się od tych z podobnych stron. Lecz jednak jest tutaj coś odmiennego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz mógł wykonać pobieranie z Wrzuty, bez żadnych problemów.

Codziennie do naszej bazy empetrójek dodajemy nowe kawałki, regularnie poszerzając zbiór darmowych mp3. Ściągnij mp3, na które masz chęć - jeżeli będzie tak, że go tutaj nie ma, z całą pewnością w krótkim czasie się tu pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj