Dreas - Purple Clouds (Original Mix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 08:41
Data dodania: 18.09.2010 16:47:00
Rozmiar pliku: 19,9 MB
Tagi: Dreas, Purple Clouds (Original Mix), purple, clouds, original, mix, trance, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dreas_-_Purple_Clouds_(Original_Mix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słuchasz to około dziewiętnaście i dziewięć setnych megabajta. Długość to osiem minut i czterdzieści jeden sekund. Jest to jeden z piosenek wykonawcy Dreas, której nazwa to Purple Clouds (Original Mix). Plik audio w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety do tego kawałka nie dodano jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Utwór Dreas - Purple Clouds (Original Mix) nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Nie znalazła się do dzisiaj ani jedna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - jeśli pozostaniesz u nas trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie brać ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Purple Clouds (Original Mix). Znasz tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Dreas - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 prosto od nas. Codziennie rozszerzamy bazę dostępnych przebojów. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby Dreas - Purple Clouds (Original Mix), a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie poznasz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrealizowania sztuczek, za pomocą których błyskawicznie na Twoim sprzęcie zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś skopiować na telefon Purple Clouds (Original Mix)? Pobierz mp3 już teraz. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie własnej bazy piosenek i odkrycie nowych muzyków. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie dostępne dla każdego, stąd ogromny przypływ osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalistów. Być może myślisz o tym, by ludzie pewnego dnia pobierali Twoje przeboje - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj