Bring Me The Horizon - The Comedown

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:09
Data dodania: 18.09.2010 16:47:43
Rozmiar pliku: 3,80 MB
Tagi: Bring Me The Horizon, The Comedown
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bring_Me_The_Horizon_-_The_Comedown.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie słuchasz waży trzy i osiemdziesiąt setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to cztery minuty i dziewięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "The Comedown", której autorem jest Bring Me The Horizon. W sobotę, 25 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem niezwykle wdzięczni, jak byś takowy zaproponował. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku Bring Me The Horizon - The Comedown do tego momentu. Żaden użytkownik jeszcze nie miał ochoty skomentować tego utworu muzycznego, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy może poznać dokonania coraz to nowych muzyków, także za sprawą portali takich jak nasz, gdzie wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, jak choćby Bring Me The Horizon - The Comedown. Dlaczego właśnie ten kawałek?

Bring Me The Horizon bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to poprzez swoje zapadające w pamięć kawałki. Na początku swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak reszta wykonawców - udostępniał w Internetu darmowe mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy The Comedown, niezwykła kompozycja, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych kawałków, które chcesz mieć na swoim telefonie. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki czy ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie darmowe. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, które można spotkać na podobnych portalach. Puść w niepamięć pełne zagrożeń strony - tutaj jest obecna jedynie czysta muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych trudności, a co więcej szybko i bezpłatnie.

The Comedown, autorstwa Bring Me The Horizon, to świetna melodia na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Już teraz pobierz mp3 z naszej witryny i przekonaj się, dlaczego Bring Me The Horizon - The Comedown jest teraz na topie. Bring Me The Horizon nie bez powodu jest nazywany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj