Disco Polo-Russian Boys- Dabu Dibu Daj sluchaj...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:02
Data dodania: 18.09.2010 16:54:16
Rozmiar pliku: 3,70 MB
Tagi: Disco Polo, Russian Boys, Dabu Dibu Daj sluchaj...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Disco_Polo-Russian_Boys-_Dabu_Dibu_Daj_sluchaj....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który aktualnie słyszysz to mniejwięcej trzy i siedemdziesiąt setnych megabajta. Długość to cztery minuty i dwa sekundy. To kawałek tytułem "Russian Boys", którego autorem jest Disco Polo. Utwór w formacie mp3, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego pliku mp3. Zalecamy zatem, byś takowy zaproponował. Piosenka Disco Polo-Russian Boys- Dabu Dibu Daj sluchaj... nie została do tej pory ani razu pobrana. Żadna osoba do tej pory nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Disco Polo-Russian Boys- Dabu Dibu Daj sluchaj... to kawałek, który staje się coraz szybciej rozpoznawalny, nie zawsze pośród wielbicieli tego typu gatunku muzyki. Jest to świadectwem tego, że Disco Polo jest w stanie nagrać wyraziste, szybko wpadające w ucho hity, które powtarzamy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zostają nam w pamięci.

Odnajdziesz u nas muzykę, która jest podzielona na gatunki. To nie tylko taki rodzaj muzyki, który reprezentuje Disco Polo-Russian Boys- Dabu Dibu Daj sluchaj..., lecz także wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są zupełnie bezpłatne! Codziennie zaglądaj na nasz portal, bo regularnie przedstawiamy newsy ze świata muzyki - dzięki temu będziesz ciągle na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Bez względu na sytuację, nasza muzyka będzie Ci odpowiadać. Nie zawsze będą to być głośne parapetówki. Wiele z tych piosenek bardzo chętnie posłuchasz w domowym zaciszu, ciesząc się najcichszym dźwiękiem I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, ponieważ darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu powinni być zadowoleni przede wszystkim ludzie, którzy cenią sobie czystość dźwięku i świetne brzmienie z głośników.

Chcesz ściągnąć Russian Boys? Download tego utworu to tylko kilka kroków. Bardzo podobnie jest na innych portalach, więc z pewnością sobie z tym poradzisz. Ale jednak jest tutaj coś innego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz w stanie zrobić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Codziennie do naszej bazy empetrójek dorzucamy nowe piosenki, systematycznie powiększając zestaw darmowych mp3. Ściągnij mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - jeżeli będzie tak, że go u nas nie ma, z całą pewnością w krótkim czasie się u nas pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj