Mastermix Mashed Up - Kosheen Vs Congress

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:19
Data dodania: 18.09.2010 16:54:30
Rozmiar pliku: 8,68 MB
Tagi: Mastermix Mashed Up, Kosheen Vs Congress, mastermix, mashed, up, kosheen, vs, congress, dj, only, 2002
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mastermix_Mashed_Up_-_Kosheen_Vs_Congress.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który aktualnie słuchasz to mniejwięcej osiem i sześćdziesiąt osiem setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na sześć minut i dziewiętnaście sekund. To plik mp3 tytułem "Kosheen Vs Congress", którego autorem jest Mastermix Mashed Up. Plik audio w formacie mp3, który obecnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego utworu. Byliśbyśmy zatem bardzo wdzięczni, gdybyś takowy dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął utworu muzycznego Mastermix Mashed Up - Kosheen Vs Congress dotychczas. Nie znalazł się jeszcze żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego utworu muzycznego, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o zawrót głowy. Bez przesady, każdego miesiąca objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe kawałki i nowe wydawnictwa, które z miejsca zdobywają serca słuchaczy. Nie inaczej jest z przebojem Kosheen Vs Congress, stworzonym od podstaw przez Mastermix Mashed Up. Piosenka ta szturmem podbija miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji i łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Zapewne wolałbyś osobiście przekonać się, czym jest Mastermix Mashed Up - Kosheen Vs Congress? Ściągnij mp3 z naszej strony, a uświadomisz sobie, dlaczego ten kawałek zbiera same dobre opinie wśród słuchaczy i krytyków. Bardzo prawdopodobne, że normalnie słuchasz całkowicie innych utworów - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, by ominąć taki rarytas. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Kosheen Vs Congress, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie znasz tego utworu.

Nie wiesz, gdzie odnaleźć ten przebój Mastermix Mashed Up? Wszystko rozbija się o pobieranie z Wrzuty. Jednakże my mamy na to genialny sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci w mgnieniu oka na ściągnięcie dowolnej empetrójki z tego serwisu. Od teraz nie musisz szukać bezpłatnych hitów na nieciekawych, podejrzanych portalach - znajdziesz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą niezwykle rozbudowaną bazą kawałków. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wstukaniu tekstu, np. Mastermix Mashed Up - Kosheen Vs Congress, pojawią się wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 wprost na dysk twardy.

Mp3 do pobrania oczekują właśnie na Twój ruch. Jeśli jesteś już zniechęcony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, a także tym, co serwują nam stacje radiowe, powinieneś jak najszybciej pobrać sporo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic trudnego, parę kliknięć i voila! - bez żadnego wysiłku otrzymasz ogrom piosenek, którymi będziesz mógł radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj