Skangur - 06 - Weekend

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:33
Data dodania: 18.09.2010 16:57:32
Rozmiar pliku: 4,89 MB
Tagi: Skangur, 06, Weekend
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Skangur_-_06_-_Weekend.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie słuchasz waży cztery i osiemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści trzy sekundy. To jeden z dzieł wykonawcy Skangur, którego tytuł to 06. We wtorek, 21 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego kawałka. Będziemy zatem bardzo uszczęśliwieni, gdybyś takowy dodał. Do dzisiaj żadna osoba nie pobrała ani razu pliku Skangur - 06 - Weekend. Żaden użytkownik do dziś nie raczył dodać komentarza do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o miły ból głowy. Bez przesady, każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi artyści, nowe przeboje i nowe albumy, które w jednej chwili podbijają serca ludzi. Takim wykonawcą jest właśnie Skangur, a najnowszy przebój 06 jest już głośno komentowany na stronach internetowych, a sławę zawdzięcza niesamowitej jakości dźwięku i niezwykłemu brzmieniu.

Pozostawmy zdania innych za plecami, gdyż zapewne pragniesz poznać Skangur - 06 - Weekend? Ściągnij mp3 z naszej strony, a uświadomisz sobie, przez co ten utwór zyskuje same przychylne opinie wśród krytyków i słuchaczy. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, jakiej słuchasz każdego dnia, i tak możesz ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, aby nie pozostać zacofanym w dziedzinie muzycznych trendów. W innym przypadku możesz być nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o 06, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz na różnych portalach piosenki Skangur? Największą przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale my mamy na to świetny sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci błyskawicznie na ściągnięcie każdej piosenki z tego serwisu. Już nie musisz poszukiwać darmowych kawałków na nieciekawych, niebezpiecznych portalach - odszukasz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej ogromnie rozbudowanej bazy empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wpisaniu do wyszukiwarki Skangur - 06 - Weekend, otrzymasz wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 prosto na swój komputer.

Mp3 do pobrania czekają właśnie na Twój ruch. Jeżeli jesteś już zmęczony swoją starą muzyką, jak również tym, co podają nam stacje radiowe, zdecydowanie musisz jak najszybciej ściągnąć sporo darmowej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic trudnego, kilka kliknięć i gotowe - w zamian dostaniesz mnóstwo piosenek, którymi będziesz mógł radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj