donGURALesko & Matheo - Synku, Jestem W Budynku

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:18
Data dodania: 18.09.2010 17:01:27
Rozmiar pliku: 4,85 MB
Tagi: donGURALesko & Matheo, Synku Jestem W Budynku, donguralesko, matheo, synku, jestem, budynku, hip-hop, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

donGURALesko_&_Matheo_-_Synku,_Jestem_W_Budynku.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz odtwarzasz to około cztery i osiemdziesiąt pięć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to pięć minut i osiemnaście sekund. To jeden z wielu dzieł stworzonych przez donGURALesko & Matheo, którego tytuł to Synku, Jestem W Budynku. W czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tego utworu nikt nie dodał jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Żaden użytkownik nie ściągnął utworu muzycznego donGURALesko & Matheo - Synku, Jestem W Budynku dotychczas. Nie znalazł się do dziś ani jeden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

donGURALesko & Matheo - Synku, Jestem W Budynku coraz sprawniej zdobywa popularność w gronie wielu słuchaczy, niekoniecznie tego rodzaju muzyki. Jest to świadectwem tego, że donGURALesko & Matheo potrafi napisać wyraziste, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zostają nam w głowach i powtarzamy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Odszukasz tutaj muzykę, która jest podzielona na gatunki. To nie tylko ten rodzaj muzyki, do którego należy donGURALesko & Matheo - Synku, Jestem W Budynku, ale również wiele odmiennych gatunków. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Każdego dnia wchodź na naszą stronę, bo regularnie przedstawiamy informacje ze świata muzyki - dzięki temu będziesz ciągle na bieżąco z tym, co się dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej stronie, pasuje do bardzo wielu sytuacji. Nie zawsze muszą to być głośne imprezy. Te utwory możesz także włączyć przy pełnym spokoju, w domowym zaciszu, delektując się każdym dźwiękiem. Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - ponieważ darmowe mp3, które tu prezentujemy, są w bardzo dobrej jakości - przez to zapewne będą zadowoleni szczególnie ludzie, którzy doceniają czystość i dobre brzmienie muzyki.

Jesteś zainteresowany Synku, Jestem W Budynku? Download tej empetrójki to jedynie kilka kroków. Bardzo podobnie jest na innych stronach, zatem z pewnością sobie z tym poradzisz. Ale jednak mamy tu coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz mógł wykonać ściąganie z Wrzuty, bez żadnych problemów.

Staramy się systematycznie rozbudowywać zestaw darmowych piosenek, które będziesz mógł pobrać. Każdego dnia dorzucamy tam coraz to nowe utwory. Ściągnij mp3, na które masz ochotę - a jeśli stanie się tak, że go tutaj nie ma, gwarantujemy że błyskawicznie się tu znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj