04 Tiesto - Who Wants to Be Alone [feat. Nelly ...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:36
Data dodania: 18.09.2010 17:01:27
Rozmiar pliku: 4,22 MB
Tagi: 04 Tiesto, Who Wants to Be Alone [feat. Nelly ...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

04_Tiesto_-_Who_Wants_to_Be_Alone_[feat._Nelly_....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który właśnie słyszysz to cztery i dwadzieścia dwa setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i trzydzieści sześć sekund. Jest to jeden z piosenek autorstwa 04 Tiesto, której nazwa to Who Wants to Be Alone [feat. Nelly .... Utwór mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego utworu nikt nie dopasował dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do dzisiaj nikt nie pobrał ani razu utworu muzycznego 04 Tiesto - Who Wants to Be Alone [feat. Nelly .... Żadna osoba do tej pory nie raczył dodać komentarza do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i szli ulicą, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Who Wants to Be Alone [feat. Nelly .... Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją 04 Tiesto, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych hitów, a mnóstwo jego kawałków gości na najlepszych eventach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne witryny. Widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozszerza się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby 04 Tiesto - Who Wants to Be Alone [feat. Nelly ..., a następnie skopiować go na empetrójkę.

Poprzez tę stronę opanujesz kilka niesamowicie łatwych do zrobienia chwytów, za pomocą których błyskawicznie na Twoim komputerze zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Who Wants to Be Alone [feat. Nelly ...? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś dostępne dla każdego, dlatego pojawił się ogromny wysyp osób, które zaczynają profesjonalnie się tym zajmować. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj