Max Robbers - Badstar (Original Elelektro House...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:08
Data dodania: 18.09.2010 17:05:30
Rozmiar pliku: 14,1 MB
Tagi: Max Robbers, Badstar (Original Elelektro House...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Max_Robbers_-_Badstar_(Original_Elelektro_House....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie słyszysz to mniejwięcej czternaście i jeden setnych megabajta. Czas trwania to sześć minut i osiem sekund. Odtwarzasz plik mp3 o tytule "Badstar (Original Elelektro House...", którego autorem jest Max Robbers. W sobotę, 25 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego pliku mp3. Będziemy więc niezwykle szczęśliwi, jak byś go zaproponował. Jeszcze żaden użytkownik nie pobrał ani razu utworu muzycznego Max Robbers - Badstar (Original Elelektro House.... Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy wszyscy mogą dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki nieco traci na wartości - również za sprawą serwisów analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Max Robbers - Badstar (Original Elelektro House.... Czy warto przesłuchać ten utwór?

Max Robbers bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to przez swoje łatwo wpadające w ucho utwory. Na początku swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak inni artyści - udostępniał w sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia w ciemno za coś, co może się nam nie spodobać. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem może być Badstar (Original Elelektro House..., genialna piosenka, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych utworów, które chciałbyś mieć na swoim komputerze. Nie natkniesz się tutaj na żadne pułapki czy ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie darmowe. Istotne jest też to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne witryny. Jeżeli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej witryny.

Mamy do dyspozycji coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a na dodatek szybkie i za free. Koniec z wiecznym czekaniem na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Badstar (Original Elelektro House..., w wykonaniu Max Robbers, to świetna melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie trend na bawienie się przy Max Robbers - Badstar (Original Elelektro House... i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - taki kompozytor produkuje przebój za przebojem, tak samo jest, jeśli chodzi o ten utwór.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj