Atrocite feat. Mque - Only You

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:06
Data dodania: 18.09.2010 17:10:19
Rozmiar pliku: 2,83 MB
Tagi: Atrocite feat. Mque, Only You, techno
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Atrocite_feat._Mque_-_Only_You.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz zajmuje dwa i osiemdziesiąt trzy setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i sześć sekund. Jest to plik mp3 tytułem "Only You", którego wykonawcą jest Atrocite feat. Mque. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tego pliku. Będziemy zatem uszczęśliwieni, gdybyś takowy zaproponował. Piosenka Atrocite feat. Mque - Only You nie została jak na razie ani razu pobrana. Żaden użytkownik jak na razie nie raczył dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już dawno odkryli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość brać ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Only You. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Stworzył ją Atrocite feat. Mque, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych przebojów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na licznych zabawach. Jednak ad rem. Jeśli pragniesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się każdego dnia. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby Atrocite feat. Mque - Only You, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Przy użyciu tej strony zgłebisz kilka bardzo łatwych do zrealizowania chwytów, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś skopiować na telefon Only You? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie własnej bazy utworów oraz poznanie nowych artystów. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla wszystkich, stąd ogromny wysyp osób, które pragną na poważnie się tym zajmować. Pewnie myślisz o tym, żeby ludzie pewnego dnia ściągali Twoje przeboje - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj