MC Kosa - Do Matury Czas

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:09
Data dodania: 18.09.2010 17:10:34
Rozmiar pliku: 3,80 MB
Tagi: MC Kosa, Do Matury Czas, feel, parodia, matura, mc, kosa
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

MC_Kosa_-_Do_Matury_Czas.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który właśnie masz uruchomioną to około trzy i osiemdziesiąt setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i dziewięć sekund. To jeden z dzieł wykonawcy MC Kosa, którego tytuł brzmi Do Matury Czas. W sobotę, 18 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Do tego pliku nie ma jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Plik MC Kosa - Do Matury Czas nie został dotychczas nigdy pobrany. Żaden odwiedzający dotychczas nie raczył skomentować tego pliku muzycznego, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

MC Kosa - Do Matury Czas to utwór, który staje się coraz szybciej popularny, nie zawsze w gronie miłośników tego typu rodzaju muzyki. To tylko świadczy o tym, że MC Kosa jest w stanie napisać wyraziste, błyskawicznie wpadające w ucho piosenki, które powtarzamy, nawet bez udziały naszej świadomości, ponieważ tak mocno zapadają nam w pamięci.

Bez względu na słuchaną przez Ciebie muzykę, odszukasz tu coś dla siebie. To nie tylko ten rodzaj muzyki, który przedstawia MC Kosa - Do Matury Czas, ale także wiele innych jej odmian. I wszystkie te mp3 są zupełnie za darmo! Na dodatek regularnie przedstawiamy newsy ze świata muzyki, tak żebyś ciągle mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Bez względu na sytuację, dostępna muzyka będzie Ci pasowała. Niekoniecznie będą to być głośne parapetówki. Te piosenki możesz również puszczać na spokojnie, w chwilach relaksu, delektując się najcichszym brzmieniem I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, ponieważ darmowe mp3, jakie tu prezentujemy, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być uszczęśliwieni przede wszystkim ludzie, którzy bardzo lubią czystość dźwięku i dobre brzmienie z głośników.

Chcesz ściągnąć Do Matury Czas? Download tego utworu to banalnie łatwa sprawa. Prawie tak samo jest na innych stronach, zatem na pewno sobie z tym poradzisz. Lecz jednak jest tutaj coś odmiennego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie wykonać pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Codziennie do naszej bazy empetrójek dodajemy nowe kawałki, systematycznie zwiększając zbiór darmowych mp3. Ściągnij mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeśli stanie się tak, że go tutaj nie ma, na pewno w krótkim czasie pojawi się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj