Jaśka & Dj Aligator - I nie popuściła mu

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:04
Data dodania: 18.09.2010 17:13:06
Rozmiar pliku: 3,73 MB
Tagi: Jaśka & Dj Aligator, I nie popuściła mu, jaśka, techno, jazda, hit
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Jaśka_&_Dj_Aligator_-_I_nie_popuściła_mu.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który aktualnie słyszysz to trzy i siedemdziesiąt trzy setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i cztery sekundy. To jeden z wielu dzieł wykonawcy Jaśka & Dj Aligator, którego nazwa to I nie popuściła mu. Utwór, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego kawałka. Byliśbyśmy zatem niezwykle wdzięczni, jak byś takowy zaproponował. Do tej pory żadna osoba nie zapisała nigdy pliku Jaśka & Dj Aligator - I nie popuściła mu. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tego utworu muzycznego, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne powodują niezły zamęt na rynku. Praktycznie każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi artyści, nowe kawałki i nowe wydawnictwa, które w jednej chwili podbijają serca fanów. Analogicznie jest, jeśli chodzi o I nie popuściła mu, wykonywanym przez Jaśka & Dj Aligator. Piosenka ta bez pardonu zdobywa miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niesamowitej kompozycji oraz łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Zostawmy opinie innych za plecami, bo pewnie chcesz poznać Jaśka & Dj Aligator - I nie popuściła mu? Pobierz mp3 z naszej strony, a przekonasz, dlaczego ten kawałek zbiera same przychylne recenzje pośród krytyków i słuchaczy. Nawet jeżeli nie jest to gatunek, którego słuchasz na codzień, i tak możesz ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie być w tyle w kwestii tego, co jest trendy w muzyce. Inaczej pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o I nie popuściła mu, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Nie wiesz, gdzie znaleźć ten przebój Jaśka & Dj Aligator? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci bardzo szybko na ściągnięcie dowolnego utworu z Wrzuty. Od teraz nie musisz szukać darmowych utworów na nieciekawych, nie do końca bezpiecznych serwisach - odszukasz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą bardzo mocno pojemną bazą utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki Jaśka & Dj Aligator - I nie popuściła mu, pojawią się wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 wprost na swój komputer.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne mp3. Zdajemy sobie sprawę, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w stacjach radiowych. Dlatego dobrym wyjściem jest ściągnięcie sporej porcji muzyki mp3 za free z tego portalu. To naprawdę łatwe, parę ruchów myszką i gotowe - bez żadnego wysiłku dostaniesz ogrom empetrójek, którymi będziesz mógł radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj