DJ didżej - UD1 ;P

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:02
Data dodania: 18.09.2010 17:13:35
Rozmiar pliku: 3,69 MB
Tagi: DJ didżej, UD1 ;P, house, electro, trance
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_didżej_-_UD1_;P.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie słuchasz waży trzy i sześćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. A jego czas trwania to cztery minuty i dwa sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "UD1 ;P", której wykonawcą jest DJ didżej. Plik audio w formacie mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie zaproponowano jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Do dzisiaj żadna osoba nie zapisała nigdy pliku audio DJ didżej - UD1 ;P. Żaden użytkownik dotychczas nie miał ochoty skomentować tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeśli zostaniesz u nas na dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz mógł nosić ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - UD1 ;P, której autorem jest DJ didżej, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Jednak ad rem. Jeśli zechcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne portale. Widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się codziennie. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk upragniony utwór, na przykład DJ didżej - UD1 ;P, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Przy użyciu tej strony przetestujesz kilka niezwykle sprytnych do wykonania chwytów, za pomocą których błyskawicznie na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 UD1 ;P? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się nią mocno znudzić?

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Być może marzysz o tym, by ludzie pewnego dnia pobierali Twoje hity - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj