Andreas Waldetoft - Para Bellum

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:36
Data dodania: 18.09.2010 17:15:40
Rozmiar pliku: 4,93 MB
Tagi: Andreas Waldetoft, Para Bellum, andreas, waldetoft, para, bellum, soundtrack, 2006, europa, universalis
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Andreas_Waldetoft_-_Para_Bellum.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który aktualnie masz otworzoną to cztery i dziewięćdziesiąt trzy setnych megabajta. A jego długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści sześć sekund. Słuchasz piosenkę o tytule "Para Bellum", której autorem jest Andreas Waldetoft. W sobotę, 25 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem uszczęśliwieni, gdybyś go dodał. Piosenka Andreas Waldetoft - Para Bellum nie została jak na razie ani razu pobrana. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku premiery muzyczne powodują porządny zamęt na rynku. Praktycznie co kilka tygodni objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe utwory i nowe płyty, które od razu podbijają serca fanów. Tak samo jest, jeśli chodzi o Para Bellum, wykonywanym przez Andreas Waldetoft. Przebój ten szturmem zdobywa miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki niezwykłej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

A może sam wolisz się dowiedzieć, czym jest Andreas Waldetoft - Para Bellum? Pobierz mp3 z naszej witryny, a dowiesz się, dlaczego ta piosenka zyskuje same przychylne opinie wśród krytyków i słuchaczy. Bardzo możliwe, że normalnie słuchasz zupełnie innych utworów - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby przeoczyć taki smakowity kąsek. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz nieco wyobcowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Para Bellum, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tego utworu.

Szukasz w wielu miejscach kawałka Andreas Waldetoft? Wszystko rozbija się o pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Nasz Wrzuta downloader umożliwi Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie każdej empetrójki z tego serwisu. Od teraz nie musisz poszukiwać bezpłatnych utworów na nieciekawych, podejrzanych stronach - odnajdziesz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej niesamowicie pojemnej bazy utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wstukaniu do wyszukiwarki Andreas Waldetoft - Para Bellum, dostaniesz wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 bezpośrednio na swój komputer.

Tylko u nas ściągniesz darmowe mp3. Zdajemy sobie sprawę, że mogłeś znudzić się słuchaną ciągle muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w radiach. Dlatego dobrym wyjściem jest ściągnięcie niezłej porcji muzyki mp3 za free z tego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę ruchów myszką i voila! - w zamian dostaniesz ogrom przebojów, którymi będziesz mógł cieszyć się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj