Von Thronstahl - Warheads of Humanity

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:56
Data dodania: 18.09.2010 17:15:40
Rozmiar pliku: 3,60 MB
Tagi: Von Thronstahl, Warheads of Humanity, neo, rock, progressive, experimental, bellum, sacrum, humanity, warheads, thronstahl, von
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Von_Thronstahl_-_Warheads_of_Humanity.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz waży trzy i sześćdziesiąt setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt sześć sekund. To jeden z wielu piosenek nagranych przez Von Thronstahl, której nazwa brzmi Warheads of Humanity. Utwór mp3, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Plik Von Thronstahl - Warheads of Humanity nie został dotychczas nigdy pobrany. Nie znalazła się dotychczas żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi lekko traci na wartości - także przy pomocy portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Von Thronstahl - Warheads of Humanity. Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Von Thronstahl jest jednym z grona muzyków, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Jak mnóstwo mało znanych kompozytorów, tak i on na początku swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy Warheads of Humanity, genialna piosenka, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie masz powodu by obawiać się o jakiekolwiek koszty - wszystkie dostępne tutaj utwory są całkowicie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, które możesz spotkać na analogicznych witrynach. Pożegnaj się z pełnymi pułapek stronami - tutaj znajduje się tylko czysta muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a na dodatek szybkie i darmowe. Puść w niepamięć wieczne oczekiwanie na załadowanie piosenek; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Warheads of Humanity, w wykonaniu Von Thronstahl, to doskonała piosenka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszego portalu i przekonaj się, dlaczego Von Thronstahl - Warheads of Humanity jest ostatnio tak popularna. Von Thronstahl nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do robienia przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj