vader - para bellum

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:26
Data dodania: 18.09.2010 17:15:40
Rozmiar pliku: 1,32 MB
Tagi: vader, para bellum
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

vader_-_para_bellum.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz otworzoną to mniejwięcej jeden i trzydzieści dwa setnych megabajta. A jego długość to jeden minute i dwadzieścia sześć sekund. To utwór tytułem "para bellum", którego wykonawcą jest vader. Utwór mp3, który aktualnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego pliku nie zamieszczono jak na razie żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Plik vader - para bellum nie został do dziś ani razu pobrany. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o zawrót głowy. Praktycznie każdego miesiąca objawiają się nowi wykonawcy muzyki popularnej, nowe kawałki i nowe albumy, które z miejsca zdobywają serca fanów. Takim artystą jest właśnie vader, a tegoroczny hit para bellum jest obecnie głośno komentowany na stronach internetowych, a sławę zawdzięcza niesamowitej jakości utworu i niezwykłemu brzmieniu.

A może osobiście wolisz się dowiedzieć, czym jest vader - para bellum? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, przez co ta piosenka zyskuje same przychylne recenzje wśród krytyków i słuchaczy. Całkiem możliwe, że na codzień słuchasz zupełnie innych piosenek - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby przeoczyć taki smakowity kąsek. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o para bellum, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie słyszałeś tego utworu.

Szukasz w wielu miejscach kawałka vader? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Jednakże my mamy na to znakomity sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci w mgnieniu oka na ściągnięcie każdej empetrójki z serwisu Wrzuta. Już nie musisz szukać bezpłatnych utworów na nieciekawych, nie do końca przyjaznych portalach - odszukasz je u nas, na niezawodnym portalu.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą niesamowicie rozbudowaną bazą piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wpisaniu do wyszukiwarki vader - para bellum, dostaniesz wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 wprost na dysk twardy.

Mp3 do ściągnięcia oczekują tylko na Twój ruch. Jeżeli jesteś już zmęczony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, jak również tym, co podają nam komercyjne radia, zdecydowanie musisz jak najszybciej pobrać dużo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic trudnego, kilka ruchów myszką i gotowe - bez żadnego trudu dostaniesz możliwość słuchania przez długi czas nowych, znakomitych piosenek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj