Quss - Ostatnie namaszczenie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:27
Data dodania: 18.09.2010 17:17:53
Rozmiar pliku: 4,07 MB
Tagi: Quss, Ostatnie namaszczenie, ostatnie, namaszczenie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Quss_-_Ostatnie_namaszczenie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to mniejwięcej cztery i siedem setnych megabajta. A jego czas trwania to cztery minuty i dwadzieścia siedem sekund. Jest to jeden z dzieł nagranych przez Quss, którego tytuł brzmi Ostatnie namaszczenie. Utwór w formacie mp3, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego utworu nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Plik Quss - Ostatnie namaszczenie nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Żadna osoba do dzisiaj nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno odkryli nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeśli zostaniesz tu nieco dłużej.

Stanie się to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Ostatnie namaszczenie. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Quss - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na licznych eventach. Jednak ad rem. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz mógł ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się codziennie. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Quss - Ostatnie namaszczenie, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka niesamowicie sprytnych do zrobienia rozwiązań, przez które bardzo szybko na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz ściągnąć na telefon Ostatnie namaszczenie? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty zdążysz się nim nieźle znudzić?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś dostępne dla wszystkich, stąd ogromny przypływ ludzi, którzy zaczynają na poważnie się tym zajmować. Pewnie myślisz o tym, by słuchacze kiedyś ściągali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj