The CNK - Get A Gun - Shoot At Random

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:07
Data dodania: 18.09.2010 17:20:31
Rozmiar pliku: 3,78 MB
Tagi: The CNK, Get A Gun, Shoot At Random, cnk
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

The_CNK_-_Get_A_Gun_-_Shoot_At_Random.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słuchasz to mniejwięcej trzy i siedemdziesiąt osiem setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i siedem sekund. Jest to jeden z utworów nagranych przez The CNK, którego nazwa brzmi Get A Gun. Plik mp3, który obecnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś takowy zaproponował. Piosenka The CNK - Get A Gun - Shoot At Random nie została jak na razie nigdy pobrana. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy jest w stanie odkryć dokonania nowo pojawiających się wykonawców, przede wszystkim dzięki serwisom takim jak nasz, na których wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, jak choćby The CNK - Get A Gun - Shoot At Random. Czy warto tego posłuchać?

The CNK jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak reszta wykonawców - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży Get A Gun, niezwykła piosenka, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie masz powodu by obawiać się o żadne koszty - wszystkie udostępnione tutaj kawałki są absolutnie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Istotne jest również to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne witryny. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek stronami - tutaj jest jedynie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a na dodatek szybkie i bezpłatne. Zapomnij o ciągłym czekaniu, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

Get A Gun, w wykonaniu The CNK, to znakomita muzyka na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż The CNK - Get A Gun - Shoot At Random stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - taki kompozytor produkuje hit za hitem, nie inaczej jest, jeżeli chodzi o tę empetrójkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj