Chada i Pih - Zabijamy sie dla cyfry

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:21
Data dodania: 18.09.2010 17:23:11
Rozmiar pliku: 7,34 MB
Tagi: Chada i Pih, Zabijamy sie dla cyfry, hip, hop, muza, ciekawe
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Chada_i_Pih_-_Zabijamy_sie_dla_cyfry.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz zajmuje siedem i trzydzieści cztery setnych megabajta. Czas trwania to pięć minut i dwadzieścia jeden sekund. Słuchasz piosenkę tytułem "Zabijamy sie dla cyfry", której autorem jest Chada i Pih. Utwór mp3, który obecnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Do tego utworu muzycznego nie dopasowano dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go dodał. Piosenka Chada i Pih - Zabijamy sie dla cyfry nie została jeszcze nigdy pobrana. Żadna osoba jeszcze nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - Zabijamy sie dla cyfry, której autorem jest Chada i Pih, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów podbijają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne portale. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem pracują nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio od nas. Bez przerwy rozbudowujemy bazę dostępnych empetrójek. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer pożądany kawałek, dla przykładu Chada i Pih - Zabijamy sie dla cyfry, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony przetestujesz kilka niesamowicie prostych do zrealizowania sztuczek, przez które bardzo szybko na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Chcesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Zabijamy sie dla cyfry? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Obecnie dosłownie wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj