Bosski Roman - Dawaj Ten Ton (piero,bosski)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:07
Data dodania: 18.09.2010 17:23:30
Rozmiar pliku: 1,94 MB
Tagi: Bosski Roman, Dawaj Ten Ton (pierobosski), bosski, roman, dawaj, ten, ton, pierobosski, hip-hop, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bosski_Roman_-_Dawaj_Ten_Ton_(piero,bosski).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie słyszysz to około jeden i dziewięćdziesiąt cztery setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwa minuty i siedem sekund. To jeden z piosenek wykonawcy Bosski Roman, której tytuł to Dawaj Ten Ton (piero,bosski). Utwór, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, byś go dodał. Do tego momentu nikt nie zapisał ani razu pliku Bosski Roman - Dawaj Ten Ton (piero,bosski). Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego wykonawcy, definicja undergroundowej muzyki nieco blaknie - również za sprawą serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi Bosski Roman - Dawaj Ten Ton (piero,bosski). Czy warto przesłuchać ten utwór?

Bosski Roman bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć utworom. Tak jak mnóstwo rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on na starcie swojej kariery udostępniał mp3 do ściągnięcia. Tym rozwiązaniem można pozyskać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie chętnie kupią pełne albumy, o ile będzie podobała im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy Dawaj Ten Ton (piero,bosski), znakomita empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Chcesz mieć ulubione piosenki na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci tę możliwość. Nie masz powodu by martwić się o jakiekolwiek opłaty - wszystkie dostępne tu kawałki są absolutnie darmowe, bez żadnych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, które można napotkać na podobnych portalach. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek portalami - tutaj jest obecna jedynie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a dodatkowo darmowe i błyskawiczne. Koniec z ciągłym czekaniem na załadowanie piosenek; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeśli potrzebujesz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, dobrym wyborem jest Dawaj Ten Ton (piero,bosski), autorstwa Bosski Roman. Nie zwlekaj, aż Bosski Roman - Dawaj Ten Ton (piero,bosski) stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - ten artysta produkuje przebój za przebojem, tak samo jest, jeżeli chodzi o ten utwór.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj