Devin Townsend Project - Resolve!

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:11
Data dodania: 18.09.2010 17:32:14
Rozmiar pliku: 5,40 MB
Tagi: Devin Townsend Project, Resolve!, devin, townsend, project, resolve, metal, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Devin_Townsend_Project_-_Resolve!.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz otworzoną to około pięć i czterdzieści setnych megabajta. Zaś jego długość to trzy minuty i jedenaście sekund. Uruchomiłeś plik mp3 tytułem "Resolve!", którego autorem jest Devin Townsend Project. Utwór mp3, który w tej chwili odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Do tego utworu żaden użytkownik nie dodał dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego Devin Townsend Project - Resolve! do dnia dzisiejszego. Żaden użytkownik do dziś nie miał ochoty dodać komentarza do tego utworu muzycznego, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Dzisiaj każdy jest w stanie poznać twórczość coraz to nowych artystów, także dzięki portalom analogicznym do naszego, gdzie wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, na przykład Devin Townsend Project - Resolve!. Czy warto się z tym zapoznać?

Devin Townsend Project jest jednym z grona artystów, którzy błyskawicznie podbijają fanów na całym świecie. Jak większość mało znanych kompozytorów, tak i on na starcie swojej kariery udostępniał mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może nam nie przypasować. Ale tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży Resolve!, świetna kompozycja, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie natrafisz tu na żadne pułapki czy ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie bezpłatne. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, jakie można napotkać na analogicznych witrynach. Puść w niepamięć pełne zagrożeń witryny - tu jest tylko czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak łatwe, a dodatkowo szybkie i bezpłatne. Koniec z ciągłym czekaniem na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

Resolve!, w wykonaniu Devin Townsend Project, to świetna piosenka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszej witryny i przekonaj się, dlaczego Devin Townsend Project - Resolve! jest teraz na topie. Devin Townsend Project nie bez powodu jest określany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj