Proclaimers, The - 16 Lady Luck

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:39
Data dodania: 18.09.2010 17:34:24
Rozmiar pliku: 3,34 MB
Tagi: Proclaimers The, 16 Lady Luck, proclaimers, the, 16, lady, luck, world, 2002
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Proclaimers,_The_-_16_Lady_Luck.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz zajmuje trzy i trzydzieści cztery setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i trzydzieści dziewięć sekund. To jeden z dzieł autorstwa Proclaimers, The, którego nazwa brzmi 16 Lady Luck. We wtorek, 21 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nikt nie zaproponował jeszcze żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Utwór Proclaimers, The - 16 Lady Luck nie został do dziś nigdy pobrany. Nie znalazł się do dziś żaden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten utwór, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno trafili na nasz portal - jeżeli pozostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie nosić ze sobą własną muzykę.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - 16 Lady Luck, którą wykonuje Proclaimers, The, znany z tworzenia utworów, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w radiach. Jednak do rzeczy. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie musisz wchodzić na inne strony. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 prosto stąd. Nasz zbiór dostępnych utworów poszerza się każdego dnia. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk upragniony kawałek, jak choćby Proclaimers, The - 16 Lady Luck, a następnie skopiować go na telefon.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka niezwykle prostych do zrealizowania chwytów, przez które już w kilka sekund na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz skopiować na telefon 16 Lady Luck? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i darmowe. A może będzie również tak, iż zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty od dawna będziesz go znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie osiągalne dla wszystkich, stąd niezwykły wysyp osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj