Chciałbym Ci powiedzieć

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:15
Data dodania: 18.09.2010 17:35:13
Rozmiar pliku: 2,97 MB
Tagi: disco-polo
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Chciałbym_Ci_powiedzieć.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który aktualnie masz uruchomioną to dwa i dziewięćdziesiąt siedem setnych megabajta. Długość to trzy minuty i piętnaście sekund. Znajdziesz tu piosenka Chciałbym Ci powiedzieć do pobrania.W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tego pliku nie ma jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Plik Chciałbym Ci powiedzieć nie został jeszcze nigdy pobrany. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Chciałbym Ci powiedzieć to piosenka, która staje się coraz szybciej popularna, nie tylko wśród miłośników tego typu rodzaju muzyki. To tylko świadczy o tym, że Chciałbym Ci powiedzieć jest w stanie wymyślić wyraziste, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które nucimy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zostają nam w pamięci.

Odnajdziesz u nas muzykę, która jest podzielona na gatunki. Posiadamy także wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie jedynie ten rodzaj, który przedstawia sobą Chciałbym Ci powiedzieć. I wszystkie te mp3 są zupełnie bezpłatne! Dodatkowo regularnie prezentujemy wiadomości ze świata muzyki, tak żebyś ciągle mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Bez względu na sytuację, nasza muzyka będzie Ci pasowała. Niekoniecznie będą to być głośne parapetówki. Wiele z tych kawałków z miłą chęcią przesłuchasz w chwilach relaksu, delektując się każdym dźwiękiem. Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu powinni być uszczęśliwieni przede wszystkim ludzie, którzy cenią sobie czystość i dobre brzmienie z głośników.

Jesteś zaciekawiony Chciałbym Ci powiedzieć? Download tego utworu to tylko kilka kroków. Na pewno sobie z tym poradzisz, cała akcja nie różni się od tych z innych stron. Ale jednak posiadamy tutaj coś odmiennego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz mógł przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się systematycznie powiększać zestaw darmowych utworów, które będziesz mógł ściągnąć. Każdego dnia dorzucamy tam coraz to nowe przeboje. Pobierz mp3, na które masz chęć - jeśli będzie tak, że go u nas nie ma, gwarantujemy że jak najszybciej pojawi się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj