ramada - clap your hands

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:16
Data dodania: 18.09.2010 17:41:08
Rozmiar pliku: 4,48 MB
Tagi: ramada, clap your hands, clap, your, hands, fajne, muza
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

ramada_-_clap_your_hands.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz zajmuje cztery i czterdzieści osiem setnych megabajta. A jego długość to trzy minuty i szesnaście sekund. Jest to jeden z wielu utworów autorstwa ramada, którego tytuł brzmi clap your hands. Utwór mp3, który obecnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego pliku mp3 nie dodano dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku audio ramada - clap your hands do tego momentu. Nie znalazł się do dziś ani jeden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy słuchacze mogą dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki nieco traci na wartości - także przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się ramada - clap your hands. Czy warto się z tym zapoznać?

ramada jest jednym z grona muzyków, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Jak większość mało znanych artystów, tak i on na starcie swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zjednać sobie rzesze fanów, którzy później mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, oczywiście jeżeli będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być clap your hands, świetna kompozycja, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci ściągnięcie tych utworów, które pragniesz mieć na swoim komputerze. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki albo ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie bezpłatne. Istotne jest także to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne strony. Jeżeli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj właśnie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a na dodatek darmowe i szybkie. Puść w niepamięć wieczne oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to już przeszłość.

clap your hands, której autorem jest ramada, to doskonała piosenka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszego portalu i sprawdź, czemu ramada - clap your hands jest teraz tak popularna. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - ten kompozytor nagrywa hit za hitem, nie inaczej jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj