Czokobons - Havana Affair (cover RHCP/Ramones)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:17
Data dodania: 18.09.2010 17:43:39
Rozmiar pliku: 2,09 MB
Tagi: Czokobons, Havana Affair (cover RHCP/Ramones)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Czokobons_-_Havana_Affair_(cover_RHCP/Ramones).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz waży dwa i dziewięć setnych megabajta. A jego długość oscyluje na dwa minuty i siedemnaście sekund. To jeden z dzieł nagranych przez Czokobons, którego tytuł to Havana Affair (cover RHCP/Ramones). W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go dodał. Do dziś żadna osoba nie ściągnęła ani razu utworu muzycznego Czokobons - Havana Affair (cover RHCP/Ramones). Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tego pliku audio, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy może odkryć dokonania coraz to nowych wykonawców, także za sprawą serwisów takich jak nasz, na których wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, dla przykładu Czokobons - Havana Affair (cover RHCP/Ramones). Czy warto się z tym zapoznać?

Czokobons bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim świetnym piosenkom. Na początku swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak reszta artystów - wrzucał do Internetu darmowe mp3 do pobrania. Tym sposobem można zyskać sobie nowych słuchaczy, którzy później chętnie kupią pełne albumy, oczywiście jeśli spodoba im się twórczość, co nie zawsze jest takie pewne. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy Havana Affair (cover RHCP/Ramones), znakomita empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie musisz martwić się o jakieś koszty - całość dostępnych tu empetrójek jest całkowicie bezpłatna, bez żadnych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od wszelkiej maści wirusów, jakie możesz spotkać na analogicznych witrynach. Jeśli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej strony.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do dziś nie było tak bezproblemowe, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Zapomnij o denerwującym czekaniu na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Havana Affair (cover RHCP/Ramones), w wykonaniu Czokobons, to znakomita muzyka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszego serwisu i sprawdź, z jakiej przyczyny Czokobons - Havana Affair (cover RHCP/Ramones) jest teraz tak znana. Czokobons nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj