Katarzyna Groniec - Uratuj Nas

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:07
Data dodania: 18.09.2010 17:49:15
Rozmiar pliku: 1,17 MB
Tagi: Katarzyna Groniec, Uratuj Nas
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Katarzyna_Groniec_-_Uratuj_Nas.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który aktualnie słuchasz to jeden i siedemnaście setnych megabajta. Natomiast jego długość to jeden minute i siedem sekund. Jest to jeden z wielu piosenek wykonawcy Katarzyna Groniec, której tytuł brzmi Uratuj Nas. Utwór w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Do tego utworu muzycznego żaden użytkownik nie zamieścił jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Jak na razie żaden użytkownik nie zapisał nigdy pliku audio Katarzyna Groniec - Uratuj Nas. Żadna osoba jeszcze nie raczył dodać komentarza do tego pliku, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Obecnie każdy jest w stanie poznać twórczość nowo pojawiających się wykonawców, przede wszystkim za sprawą portali takich jak nasz, na których wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, dla przykładu Katarzyna Groniec - Uratuj Nas. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Katarzyna Groniec bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim świetnym utworom. Jak większość początkujących wykonawców, tak i on od początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można pozyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na zakup całych albumów, o ile spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest takie pewne. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być Uratuj Nas, niezwykła empetrójka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć ulubione utwory na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki i ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie za darmo. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, jakie możesz spotkać na analogicznych witrynach. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń portalami - tu jest jedynie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download aż do dziś nie było tak łatwe, a dodatkowo darmowe i szybkie. Puść w zapomnienie wieczne czekanie, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

Jeżeli szukasz piosenki, która spodoba się każdemu, bez względu na preferencje czy wiek, dobrym wyborem jest Uratuj Nas, autorstwa Katarzyna Groniec. Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszej strony i sprawdź, czemu Katarzyna Groniec - Uratuj Nas jest ostatnio trendy. Katarzyna Groniec nie bez powodu jest nazywany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj