DJ MAGIC - Get down (club) (extented by DJ Kuch...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 10:39
Data dodania: 18.09.2010 17:49:16
Rozmiar pliku: 14,6 MB
Tagi: DJ MAGIC, Get down (club) (extented by DJ Kuch..., kuchcik, extented, club, down, get, magic
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_MAGIC_-_Get_down_(club)_(extented_by_DJ_Kuch....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz masz otworzoną to czternaście i sześć setnych megabajta. A jego długość to dziesięć minut i trzydzieści dziewięć sekund. Jest to plik mp3 o tytule "Get down (club) (extented by DJ Kuch...", którego wykonawcą jest DJ MAGIC. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Zalecamy zatem, abyś go zaproponował. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 DJ MAGIC - Get down (club) (extented by DJ Kuch... do tej pory. Żaden odwiedzający do dzisiaj nie raczył dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno odkryli naszą stronę - jeżeli zostaniesz tutaj nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość mieć ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Get down (club) (extented by DJ Kuch..., którą wykonuje DJ MAGIC, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Jednak ad rem. Jeżeli chcesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne portale. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem skupiają się nad tym, abyś mógł omijać inne strony i pobierać mp3 bezpośrednio stąd. Nasz zbiór dostępnych piosenek poszerza się codziennie. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk upragniony kawałek, dla przykładu DJ MAGIC - Get down (club) (extented by DJ Kuch..., a następnie wrzucić go na telefon.

Za sprawą tej strony opanujesz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do realizacji chwytów, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz skopiować na odtwarzacz mp3 Get down (club) (extented by DJ Kuch...? Pobierz mp3 właśnie teraz. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnej biblioteki utworów i odkrycie nowych gwiazd. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Obecnie dosłownie każdy może nagrywać piosenki. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia fani muzyki nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj