LYS, Lake - La Tromba - Riva Starr Remix

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:51
Data dodania: 18.09.2010 17:50:23
Rozmiar pliku: 18,0 MB
Tagi: LYS Lake, La Tromba, Riva Starr Remix, lys, lake, la, tromba, riva, starr, remix, house, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

LYS,_Lake_-_La_Tromba_-_Riva_Starr_Remix.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który aktualnie słuchasz to około osiemnaście i zero setnych megabajta. Czas trwania to siedem minut i pięćdziesiąt jeden sekund. Piosenka ta nosi tytuł "La Tromba", której wykonawcą jest LYS, Lake. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu żaden użytkownik nie zaproponował jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Nikt nie ściągnął pliku audio LYS, Lake - La Tromba - Riva Starr Remix do dnia dzisiejszego. Żadna osoba jeszcze nie miał ochoty skomentować tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku premiery w świecie muzyki powodują niezły zamęt w biznesie. Praktycznie co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi wykonawcy, nowe przeboje i nowe albumy, które od razu podbijają serca ludzi. Podobnie jest, jeśli chodzi o La Tromba, stworzonym od podstaw przez LYS, Lake. Przebój ten błyskawicznie zdobywa miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

Zapewne wolałbyś sam przekonać się, czym jest LYS, Lake - La Tromba - Riva Starr Remix? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, przez co ta piosenka zyskuje same przychylne recenzje pomiędzy słuchaczami i krytykami. Nawet jeżeli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz na codzień, powinieneś pobrać mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie pozostać w tyle w dziedzinie muzycznych trendów. Inaczej możesz być nieco wyalienowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o La Tromba, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie znasz tego przeboju.

Nie wiesz, gdzie znaleźć ten przebój LYS, Lake? Największą przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Posiadany przez nas Wrzuta downloader ułatwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie dowolnej piosenki z tego serwisu. Od dzisiaj skończyły się Twoje kłopoty z wchodzeniem na nie do końca bezpieczne, gdzie poszukiwałeś darmowych utworów - odszukasz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą ogromnie pojemną bazą piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wstukaniu do wyszukiwarki LYS, Lake - La Tromba - Riva Starr Remix, otrzymasz wyniki, skąd zostaniesz przeniesiony od razu do strony z pobraniem na swój komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do ściągnięcia czekają tylko na Twój ruch. Zdajemy sobie sprawę, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co grane jest w stacjach radiowych. Dlatego najlepszym wyjściem będzie ściągnięcie sporej dawki darmowej muzyki mp3 z tego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, parę ruchów myszką i gotowe - bez żadnego trudu dostaniesz ogrom utworów, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj