Midtown - 09 - A Faulty Foundation

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:44
Data dodania: 18.09.2010 17:51:07
Rozmiar pliku: 3,76 MB
Tagi: Midtown, 09, A Faulty Foundation, faulty, foundation, living, well, is, the, best, revenge
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Midtown_-_09_-_A_Faulty_Foundation.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz posiada rozmiar trzy i siedemdziesiąt sześć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i czterdzieści cztery sekundy. To jeden z piosenek stworzonych przez Midtown, której tytuł brzmi 09. Utwór, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tego pliku. Będziemy zatem bardzo uszczęśliwieni, jak byś takowy zaproponował. Do tego momentu żadna osoba nie zapisała ani razu utworu muzycznego Midtown - 09 - A Faulty Foundation. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Midtown - 09 - A Faulty Foundation coraz sprawniej zdobywa rozgłos wśród wielu słuchaczy, nie tylko tego gatunku muzyki. To tylko świadczy o tym, że Midtown potrafi wymyślić wyraziste, bardzo dobrze brzmiące hity, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zostają nam w pamięci i nucimy je nawet bez udziału świadomości.

Bez względu na słuchaną przez Ciebie muzykę, odnajdziesz tu parę perełek dla siebie. Mamy wiele odmian muzyki, to nie tylko taki rodzaj, do którego należy Midtown - 09 - A Faulty Foundation. I wszystkie te mp3 są absolutnie za darmo! Na dodatek regularnie prezentujemy informacje ze świata muzyki, tak abyś ciągle mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej witrynie, nadaje się na wiele okazji. Nie zawsze będą to być głośne domówki. Te utwory możesz również puszczać na spokojnie, w domowym zaciszu, ciesząc się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego świetną okazję, gdyż darmowe mp3, jakie tu prezentujemy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu powinni być uszczęśliwieni szczególnie ludzie, którzy cenią sobie czystość dźwięku i znakomite brzmienie muzyki.

Interesuje Cię 09? Download tej empetrójki to banalnie łatwa sprawa. Prawie tak samo jest na analogicznych witrynach, zatem na pewno sobie z tym poradzisz. Ale jednak jest tu coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się systematycznie zwiększać kolekcję darmowych piosenek, które możesz ściągnąć. Codziennie dorzucamy tam kolejne, nowe przeboje. Ściągnij mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - a jeżeli stanie się tak, że go u nas nie ma, gwarantujemy że jak najszybciej pojawi się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj